Raamatu “Loo ise kodu heaks” esitlus

30. novembril 2017 toimus Homearti kaupluses (Tallinn, Telliskivi 60a) Anna Lutteri raamatu „Loo ise kodu heaks“ esitlus.

„Loo ise kodu heaks“ on järg tuntud blogija ja käsitööõpetaja Anna Lutteri raamatule „Loo ise. 25 ideed tuppa ja õue“. Kaante vahele on kogutud ideed, mis aasta pimedama ja tubasema aja aitavad mõnusamaks ja sisukamaks muuta. Anna leidlikud ideed teevad nii köögis toimetamise lihtsamaks – kas oled kunagi mõelnud, kuhu küll köögirätik riputada, et see oleks alati käepärast või vaevanud pead, kuidas köögis kõiki neid pakke ja pudeleid organiseerida – kui muudavad ka elu- ja lastetoad põnevamaks. Iga põnn on õnnelik, kui ta saab endale uhke majavoodi!

Anna ideed aitavad olemasolevaid esemeid nutikalt uuendades kodule uut ilmet anda ning käepäraste aga silmarõõmustavate lahendustega täiustada. Lemmikloomigi ei ole uues raamatus unustatud! Ja kui vajad kingiideid või pühadeks kodukaunistamise värskeid mõtteid, siis neid leiab sellest raamatust igale raskusastmele – nii lihtsa vaeva ja väikse ajakuluga ja isegi lastega koos meisterdamiseks kui ka õmblemis- või puutööoskustega tegijaile.

„Mida rohkem olen isetegemisprojekte teinud, seda enam olen leidnud, et millegi ägeda oma kätega valmis tegemiseks piisab tegelikult vähesest, näiteks hunnikust ajalehtedest, kliistrist, õhupallist, harjavarrest, ja tugevast motivatsioonist. Just viimase olemasolu suurus on määrav!“ teab Anna.

Edaspidi võivad huvilised Anna mõlemad „Loo ise“ raamatud endale soetada ka Homearti poest ning muidugi Eesti Meedia ajalehtede klienditeenindustest ja raamatupoodidest.

Anna Lutter ja Post Factumi toimetaja Piret Veigel raamatut “Loo ise kodu heaks” esitlemas.