Loo ise. 25 ideed tuppa ja õue

Raamatu “Loo ise. 25 ideed tuppa ja õue” esitlus. Pildil on autor Anna Lutter (vasakul) ja Post Factumi toimetaja Piret Veigel.

“Loo ise” kaante vahele on kogutud 25 eri raskusastmega isetegemisprojekti ‒ Anna Lutteril ideid juba jagub. Anna on väikese maakooli käsitööõpetaja, tuntud sisustusblogija ja väikeettevõtja, kelle looming on tuttav paljudele. Raamat jagab täpseid juhtnööre, kuidas õmmelda või meisterdada midagi vahvat tuppa ja õue – elutuppa, lastetuppa, magamistuppa, aga ka rõdule, aeda või piknikule kaasa võtmiseks. Kõik, keda innustab oma kodu kujundamine ja isetegemine, leiavad nende kaante vahelt inspireerivaid mõtteid ja loovust sütitavaid ideid.

Kahe väikese lapse emana teab Anna hästi, kuidas elu lihtsamaks, ilusamaks ja põnevamaks muuta: „Mind inspireerib teadmine, et ma suudan. Selleks, et muuta maailma paremaks või kodu kodusemaks, ei ole vaja ilmtingimata minna rindele või omada miljoneid. Vaja on teadmist, et saan hakkama, ma oskan, ja siis on kõik võimalik. Selline mõte on mul peas alati, kui midagi teen: miks mitte, ma ju võin!ˮ

2017. aasta sügisel ilmus raamatule järg “Loo ise kodu heaks“.

LOE LISAKS

Varje Talivee: Loovaid ideid kodu sisustamiseks, Post Factum

Kuidas kirjutada raamat vähem kui kuue kuuga – praktiline kiirkursus, Anna Lutter 4.06.2017

Loo ise – Anna Lutter, Miramii 22.06.2017

Tänase vihmase ilma jaoks sobiv meelelahutus: ehita lastele tuppa lahe kokkupandav telk, Delfi 10.11.2017